Přihlášení do systému pro rodiče a lektory

S kým se uvidím na pohovoru

Bc. Tereza Kolářová

Personální manažerka

Telefon: 774 998 770 
E-mail: tereza.kolarova@krouzky.cz

Tereza působí ve společnosti KROUŽKY od roku 2020. Má na starosti celé personální oddělení a pracuje s Karolínou a Marťou - je ale k dispozici všem.

Vystudovala Vysokou školu aplikovaného práva s oborem sociálně právní činnost a chtěla se věnovat právům a ochraně dětí. Po škole jí cesty zavedly do světa eventů a posledních 9 let do oblasti lidských zdrojů. Proto jsou KROUŽKY její skvělou volbou, kde kombinuje personalistiku a dětský svět. Výběr lektorů a kolegů do kroužkového týmu je v jejích rukách.

Je maminkou dvou kluků a jedné rošťandy, se kterými tráví nejvíce času. Miluje cestování s obytňákem, kavárny, dobré jídlo a tanec.

Říká, že dětský svět je velkou inspirací a ráda se do něj vrací.

BcA. Karolína Kubíčková

Personalistka

Telefon: 775 996 070
E-mail: karolina.kubickova@krouzky.cz

Karolína u nás pracuje od roku 2021 na pozici Personalistky - má na starost nábory nových lektorů a zajišťuje zástupy na lekcích.

Vystudovala Vysokou školu Art & Design Institut obor Malba a fotografie. Cesta do KROUŽKŮ zavedla díky umělecké škole FLOW, kde také vede svůj kroužek Výtvarky. Na své pozici si mezi lektory a dětmi sdílí své kreativní nápady a zkušenosti, díky kterým se společně sbližují. Práce s dětmi ji baví a myslí si, že se od nich učíme stejně jako oni od nás dospělých.

Karolína je optimistka, co ráda pracuje s lidmi, maluje a cestuje se svým čtyřnohým miláčkem. Věří, že práce v KROUŽKÁCH ji posune v životě dál k dosažení dalších jejich cílů.

 

Ing. Martina Vychodilová

Personalistka

Telefon: 771 274 421
E-mail: martina.vychodilova@krouzky.cz

Martina je v našem týmu od roku 2022. Má na starosti náborový proces lektorů od A do Z a také se stará o zástupy.

Vystudovala Vysokou školu obchodní obor management cestovního ruchu. Má odjakživa ráda práci s lidmi, pomáhá jim najít správný směr, a to byl důvod, proč se vydala cestou HR a personalistiky. Svou dobrou náladu předává i dětem na svém kroužku, který vede jako lektorka tance, protože sama od mala tančila.

Miluje procházky do lesa se svým psem Amigem, ráda čte knihy o seberozvoji, psychologii a komunikaci také se nezapře její umělecká duše, ráda maluje, chodí na keramiku, zajímá se o grafický design a ve svém volném čase se věnuje intenzivně fotografii jako portrétní a svatební fotografka.

Martina má svou práci ráda, protože nikdy není stereotypní, nudná, je neustále v partě super lidí a ráda věnuje čas dětem a tomu co má smysl.